Sevimli Tren Desenli 1-2 Yaş Erkek Bebek Süveteri
![Sevimli Tren Desenli 1-2 Yaş Erkek Bebek Süveteri](http://www.orgu.tv/wp-content/uploads/2017/04/Sevimli-Tren-Desenli-1-2-Yaş-Erkek-Bebek-Süeteri-400x225.jpg)
Alıntı…2…3 yaş süveter…ön arka 60 ilmek…çift lastik 12 sıra örülür…koltuğa kadar 100 sıra örülür…koltuktan …5…2..1 8 ilmek eksiltilir…yaka 8 ..1…1..şeklinde omuzlar 13 ilmek..yaka ve kollar ilmek çıkartılarak çift lastik örülür..soruları yorum bölümüne yazın yardımcı olacağım.
Sevgül: Süveter çok güzel olmuş önündeki örnekleri örerken mi aynı götürdünüz hepsi aynı anda mı gidiyor onu öğrenecektim.
Binnur: Evet..hepsi birlikte örülecek.
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ