Örgü resimli anlatımlı örgü sitesi

Rengarenk Örgü Çocuk Şapkaları

Rengarenk Örgü Çocuk Şapkaları

Rengarenk Örgü Çocuk Şapkaları

Bu galerimizde de sezonluk kullanabileceğiniz rengarenk şekilde çoğu tığla örülen motiflerle süslenmiş şapkalar eldivenler atkılar görebilirsiniz..

İlk modelimiz hem evde kalan ipleriniz değerlendirebileceğiniz tığ ile örülmüş delik dolgu örgü tekniği ile tepeden başlayarak örebileceğiniz üzerini çok güzel çiçek motifleri ile süsleyebileceğiniz çok şık bir şapka modeli.. Tepeden kahverengi ile başlanmış coton ağırlıklı bir ipler kullanılarak örülen kulaklı şapkanın alt kısımlarına pembenin tonları, yeşil, su yeşili renkleri kullanılmış düğme pullarla süslenmiş bağcık kısmı saç örgüsü yapılmış çok güzel görünen bir şapka modeli oldukça ilgi çekici.. Birbirlerine çok benzemekle birlikte değişik desenler ve renkler kullanılarak örülen şapkaları birbirinden güzel kıyafetlerle kombinleyebilirsiniz ve çocuklarınızın harika görünmesini sağlayabilirsiniz. Beyaz pembenin tonları yeşil turkuaz renklerinde tığ ile örülmüş üzeri taşlarla süslenmiş başka bir model daha.. Şiş ile örülen şapka eldiven ve atkı modelinde tığ ile örülen çiçek motifleri dikilmiş atkı olarak kullanılan parça ise rengarenk katlı çiçek motiflerinin birleştirilmesi ile örülen bir aksesuar şıklığında.. Siyah yeşil sarı pembe mavi sarı renkleri ile örülen çizgili şapka modeli yine çok güzel çiçek motifleri ile süslenmiş.. Lila olarak örülen ve üzerini bir çok motifle süslenen şapkayı daha büyük yaşlardaki çocuklarda kullanabilir.. Tığla örülen kulaklı kulak uçları ponponlu, tepeden başlanıp örülen uç kısımları kare motifli, rengarenk çiçek motifli şapkalar ve daha fazlası için galerimize göz atabilirsiniz..
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ