Pembe Çiçekli Kız Bebek Yeleği
![Pembe Çiçekli Kız Bebek Yeleği](http://www.orgu.tv/wp-content/uploads/2017/04/Çiçekli-bebek-yeleği-400x225.jpg)
Alıntı…1 …2 yaş yelek…arka 55 önler 15 kol 10..yakadan başlama…toplam..105 ilmek…arka ve önde artış yok…sadece kollar artacak…20 delik olana kadar arttırın..kolları ayırıp bitirin..beden düz örmeye devam…bitime 10 sıra kala önlerden 2 sırada 1 eksilt…önlerin hafif yuvarlak olmasını sağlayın…bittikten sonra 3 zincir trabzan şeklinde yaka önler kollar tığlanacak…sorularınızı yoruma yazın…sizlere yardımcı olacağım.
Leyla: Bu yeleğin ipi nasıl bir ip birde kol altından kaç santim örünce. Önünden eksilteceğiz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ