Örgü resimli anlatımlı örgü sitesi

Nako Süper İnci Bayan Bluz

Nako Süper İnci Bayan Bluz

MALZEME: Nako Süper İnci

RENK NO: 966 (4 yumak)

ŞİŞ NO: Beş

ÖRGÜ ŞEKLİ: Düz örgü

ARKA: Doksaniki ilmekle başlanır, on santimetre bir+bir lastik yapılır. Beden boyu elliüç santimetre'de ortadaki otuz ilmek arka yaka için bir defada kesilir. Kesilen ilmeklerin kenarlarda üç+iki+bir ilmek kesilerek yaka kesimi bitirilir. Omuzlara bırakılan yirmibeş'er ilmek üç kademede bitirilerek tamamlanır.

ÖN: Doksaniki ilmek başlanır, on santimetre bir+bir lastik yapılır. Lastik yapımından sonra elli ilmekle düz örgüye devam edilirken, diğer ilmekler bekletilir. Aradaki beş ilmek bir+bir lastik olarak örülür, ben boyu kırksekiz santimetre'de yaka kesimi için onbeş+üç+iki+bir ilmek kesilerek omuzda kalan yirmibeş ilmek üç kademede azaltılarak bitirilir, Bekletilen diğer ilmekler elli ilmeğe tamamlanarak
diğer bölüm gibi örülerek aynı işlemler yapılır.


bayan kadın Nako Süper İnci Bayan Bluz modelleri örnekleri çeşitleri örgü bayan İnci Bayan Bluz

KOL: Sekseniki ilmek başlanır, düz örgüyle devam edilir. On Santimetre yapıldıktan sonra on sırada bir her iki kenarda l'er ilmek artırılır. Kol boyu otuzüç santimetre, kol evi genişliği yirmidört santimetre olarak bitirlir.

YAKA: Örgünün tüm örnekleri birleştirildikten sonra yaka kısmı şişe kaydırttır. bir+bir lastik örülüp altı sırada tamamlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ