Örgü resimli anlatımlı örgü sitesi

Kağıttan Gül Şeklinde Çiçeklerle Süslemeler

Kağıttan Gül Şeklinde Çiçeklerle Süslemeler

Kağıttan Gül Şeklinde Çiçekler
Bu kağıt güllerle uğraşmak hem zamanınızı iyi değerlendirme açısından çok faydalı olacaktır hemde eğlenceli vakit geçirebilirsiniz..
Dekorasyonlarınızı süslemek için kullanabileceğiniz gibi içine yerleştireceğiniz küçük sürprizlerle de sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz..

Gerekli malzemeler
Krapon kağıdı istediğiniz renklerde
Makas
İplik
İnciler
Top şeklinde köpük
Uzun bir çubuk
Kurdele
Saksı
Kireç
Tutkal tabancası

Nasıl yapılır..

Krapon kağıtlarını şeritler halinde belli bir kalınlıkta kesin..

ağıt çiçek özgün bir buket yapabilirsinizideoda izlediğiniz gibi bir ucunu şekildeki gibi katlayarak güllerin kıvrımlarını oluşturun.. Kıvırmadığınız kısımdan tutarak katlamaya başlayın.. Uç kısımlarını elinizle düzelterek gül şeklini almasını sağlayın ve alt tarafını iple bağlayıp sabitleştirin.. İstediğiniz renkte ve adette bu güllerden hazırlayabilirsiniz.

Bu güllerden hazırlayabileceginiz bir buketi diğer videoyu takip ederek hazırlayıp dekorasyonunuzda kullanabilirsiniz..

Bunun içinde gülleri yapıştırabileceğiniz köpük bir top ve çeşitli süslemelere ihtiyacınız olacaktır.. Köpük topun üzerine gülleri tutkal tabancası ile yapıştırdıktan sonra yeşil krapon kağıdı ile aralarına yapraklar, incilerle süsleyip buketi oluşturduktan sonra onu bir kurdele ile sarılmış çubuğa yerleştirip kireçle dondurduğunuz dekoratif bir saksıya yerleştirip kullanabilirsiniz.. Tüm bunları yapabilmek için videoları izleyebilir sizde hem eğlenceli vakit geçirip şık bir dekoratif eşya yapabilirsiniz..
Video 1 Kağıttan güller.

Video 2 Kagıttan güllerle dekoratif süs

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ